Çevre Saglik Merkezi Canli Destek
Estetik
 
English Deutsch
 
Online Randevu
Canlı Destek
Online Chat
Burun Estetiği
Burun Estetiği
Meme Estetiği
Meme Estetiği
Saç Ekimi
Saç Ekimi
Estetik Bilgisi
Estetik Bilgisi
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon

Burun Estetiği


Burun Estetiği
Burun bilindiği gibi insanların en çok dikkat çeken vücut parçasıdır. Doğumdan itibaren bütün tramvalara en çok açık olan organdır. Doğuştan veya sonradan olma kazalar dışında bebeklikten itibaren tramvalara açık olduğu için gelişmesi baskıya uğrar

Burun bilindiği gibi insanların en çok dikkat çeken vücut parçasıdır.Doğumdan itibaren bütün tramvalara en çok açık olan organdır.Doğuştan veya sonradan olma kazalar dışında bebeklikten itibaren tramvalara açık olduğu için gelişmesi baskıya uğrar. Günümüzde genetik özelliklerinin naklinden bir çok bir çok kazalar sonucu burunda ciddi değişiklikler meydana gelir.Günümüzde insanların çoğu güzel olmak ister.Burunun güzelliği kadar fonksiyonlarını da yapabilmesidir.Çünkü burun içindeki tüyler vasıtasıyla havayı süzer.Sümük ifrazı ile burundan geçen havadaki toz ve partikülleri yakalar.Burun içinde konka dediğimiz oluşumlar bir kalorifer radyoterü gibi çalışarak havayı ısıtır.ve geçen havayı nemlendirir.Bu tip ameliyatlara Septo Rhinoplasti denir. Hasta planlamadan sonra fotoğraf üzerinde veya bilgisayarda hastaya ameliyat sonrası burunun şekli hakkında fikir edinebilir. Burun ameliyatı genel anestezi altında yapılır.Çoğunlukla bir-bir buçuk saat civarında süren bir ameliyattır.Burun içine tampon yerleştirilir.(Kavuçuk)direnden hazırlanan borular.Bu borular kapandıktan sonra dördüncü gün hasta tarafından da kolaylıkla çıkartılabilir. Bir hafta burnun üzerinde alçı splint kalır. Çıkartıldıktan sonra yerine 1,2 cm lik mikropar bantlar yapıştırılır.Bir hafta da bu bantlarla kalır.Ameliyattan hemen sonra hastanın burun bölgesine soğuk uygulanması morlukların ve şişmelerin az olmasını sağlar.Burun ameliyatları çoğunlukla kanatılmaz.ve ameliyat sonrası rahatsız eden bir ağrıda olmaz.Kansız ve ağrısız ameliyatlardır.


Lazer Epilasyon
Burun Estetiği
Meme Estetiği
Saç Ekimi
 
© Copyright 2011 | Tüm hakları saklıdır. EstetikBilgisi.com | Web Tasarım
BÜTÜN AMELİYATLARIMIZ ANLAŞMALI HASTANELERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

Ziyaretçi Kuralları: Sitede bulunan yazıların tümü tıp literatürü kaynaklarından alınmış olup ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan veya bir doktorla görüşülmeden bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle web sitemiz sorumlu tutulamaz. Web sitemizden almış olduğunuz bilgiler ışığında sizin için en uygun tedavinin seçiminin doktorlar tarafından yapılması sağlığınız açısından çok daha uygundur. Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.