Çevre Saglik Merkezi Canli Destek
Estetik
 
English Deutsch
 
Online Randevu
Canlı Destek
Online Chat
Burun Estetiği
Burun Estetiği
Meme Estetiği
Meme Estetiği
Saç Ekimi
Saç Ekimi
Estetik Bilgisi
Estetik Bilgisi
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon

Çevre Sağlık Merkezi Hakkında


Çevre Sağlık Merkezi "Önce Sağlık" dediğimiz bu zamanlarda, birçok başvurulacak sağlık kurumu arayışımız olur. Çevre Sağlık, bu arayışınızı uzun yıllardan beri gelen köklü tecrübesiyle, yurtiçi ve yurtdışı hastalarına; kaliteli, güvenilir, samimi ve güler yüzlü ekibi, dallarında uzman kadrosuyla, kullanılan son modern cihazlarıyla bu hizmeti sizlere sunmaktadır.

Son zamanlarda,özellikle Sağlık Bakanlığı'nında sağlık turizmine ve yurdışından gelen hastaların tedavilerinin ülkemizde yapılması konusundaki katkılarıyla, Çevre Sağlık bu konuya dahada da önem vermeye ve titizlikle çalışmaya devam etmiştir.

Sağlık Turizmi; işgücü ve verimliliği arttırıcı özelliği ile ülkemiz için, ekonomik ve sosyal açıdan son derece önemlidir. Yurtdışındaki gelişmiş ülkelerin, eğitim ve refah düzeyinin yüksek olması; sağlık maliyetlerinide yükseltmiştir. Bu noktada Çevre Sağlık; gelişmiş ülkelerdeki hizmeti aratmayan donanımla, daha düşük maliyetlerde bu hizmeti verip sürdürmeyi amaç edinmiştir. Çevre Sağlık; bu amaçla birlikte, süreklilik gösteren,tercih edilen bir kuruluş olmaya devam etmektedir.

Çevre Sağlık Merkezi

Yoluna devam eden Çevre Sağlık, hastalarıyla; güvenilir, samimi, sürdürdüğü iletişimi geldikleri andan itibaren, taburcu olana kadar, profesyenel bir ekiple memnun etme çabasındadır. Yurtdışından gelen, misafir hastalarımızın; karşılanması, konaklaması ve tekrardan havaalanına bırakılmasına kadar Çevre Sağlık birebir yakından ilgilenmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı hastalarımızın memnuniyeti ile referanslarımızı daha uzun senelere taşıyarak, lider olmaya devam etmekteyiz...

Lazer Epilasyon
Burun Estetiği
Meme Estetiği
Saç Ekimi
 
© Copyright 2011 | Tüm hakları saklıdır. EstetikBilgisi.com | Web Tasarım
BÜTÜN AMELİYATLARIMIZ ANLAŞMALI HASTANELERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

Ziyaretçi Kuralları: Sitede bulunan yazıların tümü tıp literatürü kaynaklarından alınmış olup ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan veya bir doktorla görüşülmeden bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle web sitemiz sorumlu tutulamaz. Web sitemizden almış olduğunuz bilgiler ışığında sizin için en uygun tedavinin seçiminin doktorlar tarafından yapılması sağlığınız açısından çok daha uygundur. Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.