Çevre Saglik Merkezi Canli Destek
Estetik
 
English Deutsch
 
Online Randevu
Canlı Destek
Online Chat
Burun Estetiği
Burun Estetiği
Meme Estetiği
Meme Estetiği
Saç Ekimi
Saç Ekimi
Estetik Bilgisi
Estetik Bilgisi
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon


Lazer'in Avantajları
Büyük bölgeler tedavi edilirken iğneli epilasyon, çekme ve tıraşlama gibi rahatsızlık vermez. Çok daha hızlıdır. Zaman kaybına neden olmaz.Çok daha etkilidir

Olabilecek yan etkiler nelerdir?
Çok az yan etkiden söz edilebilir. Bunlardan en sık rastlanan güneş yanığına benzer kızarıklık ve hafif şişme olup, birkaç saatten daha kısa sürede düzelecektir. Çok nadiren su kabarcığı ve leke oluşumu olabilir. Doktorunuz sizi bu konularda mutlaka bilgilendireceklerdir.

Lazer ile kıl azaltılması kalıcımıdır?
Kalıcı kıl yok etme “uzun süreli kıl azaltması” olarak tanımlanıp 3–6 tedavi sonrası kıllarda % 70 - % 90 arasındaki kıl azaltması için kullanılır. Tamamen kılsız bir sonuç çok realistik olmayacaktır.

Neden en az 3 tedavi gereklidir?
Tüm laserler sadece Aktif büyüme fazındaki kılların köküne enerjilerini tam olarak göndererek yok edebilirler. Kılların ancak bir kısmı bu evrdedir, diğerleri dinlenme veya dökülme evresindedir. Bölgeye göre bu oranlar değişiklik gösterir. Herhangi bir zamanda kılların ancak % 50 ile %85’iaktif fazdadır (Anagen) ve bunların sadece 1/3 ile 1/4 ‘ü laser enerjisinin etkili olacağı miktarda pigment içerir.


Lazer Epilasyon
Burun Estetiği
Meme Estetiği
Saç Ekimi
 
© Copyright 2011 | Tüm hakları saklıdır. EstetikBilgisi.com | Web Tasarım
BÜTÜN AMELİYATLARIMIZ ANLAŞMALI HASTANELERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

Ziyaretçi Kuralları: Sitede bulunan yazıların tümü tıp literatürü kaynaklarından alınmış olup ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan veya bir doktorla görüşülmeden bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle web sitemiz sorumlu tutulamaz. Web sitemizden almış olduğunuz bilgiler ışığında sizin için en uygun tedavinin seçiminin doktorlar tarafından yapılması sağlığınız açısından çok daha uygundur. Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır.